Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    Big City Live
2007

Big City Live

Australia
Australia, Melbourne

Dzisiejszy dzien przeznaczylismy na zwiedzanie miasta. Trudno sie tutaj zaaklimatyzowac po pobycie w takich malych miescinkach. Tak. To jest Big City Live. Miasto mlodziezy, zabawy i chyba nikt tutaj nie spi :-) Ale za to my spimy w fajnym hotelu "Formula1" w samiutenkim centrum miasta.
Melbourne mozna latwo zwiedzic jezdzac darmowym straym tramwajem, ktory robi petle wokol CBD. Tak tez zrobilismy i juz w pol dnia mielismy zwiedzone miasto. Wieczorem przeszlismy sie do sportowej czesci misata gdzie obecnie odbywaja sie Mistrzostwa w plywaniu. Obiekty sportowe robia wrazenie :-)

Ale przeciez szykujemy sie na dzien jutrzejszy na GRAND PRIX FORMULY 1. Kiedy chodzi sie ulicami Melbourne - slychac ten halas z toru wyscigowego :-)

Jutro o 14 zaczyna sie final! Mamy polska flage z napisem KUBICA. Ogladajcie nas w telewizji!!!!!!!!!!!!

PS. Zagladnijcie do poprzednich dni bo powrzucalismy zalegle zdjecia i opisy :-)

Monika
Monika - 2007-03-17 12:24
Witajcie!Dopiero dzis zajrzałam do Was.Jak pięknie!W radiu dużo o Kubicy,wiem,ze sie szykujecie - zwłaszcza Mati.Dzięki Wam na pewno lepiej mu pójdzie.Świat jest piękny-zwłaszcza jak My tam jesteśmy-a My jesteśmy,bo Wy nam o tym opowiadacie.W sobotnie okołopołudnie siedzimy z Madzia w pracy,za oknem deszcz i zimno-więc z przyjemnością zaglądamy do Waszego Świata.Aniu!Byłam na Targach-przywiozłam trochę materiałów do przejrzenia-z Toba byłoby raźniej :-).Pozdrawiamy z Madzią i czekamy na dalsze wieści!!

I&J&A
I&J&A - 2007-03-17 12:43
Witamy!Wczoraj siedzialam do 1-szej w nocy i weszlam sobie na blog waszych turystycznych znajomych państwa Chmielów.Przeżyli wspanialą przygodę w swoim mlodym życiu ale niech się nie poddają i nie mówią że następna taka to dopiero na emeryturze.Wystarczy chcieć ,a chcieć to móc.Przed Wami i nimi jeszcze inne kontynenty zostaly do zwiedzania. a może kiedyś wybierzecie się razem ze swoimi pociechami.

E&A.F
E&A.F - 2007-03-17 16:36
Helołki nastawiam budzik na 4 rano i będe kibicował razem z Wami Kubicy niech sunie po zwycięstwo teraz my POLSKA, podziwiam Mateusza że tak rozplanował cały pobyt w aussi że właśnie dziś jestescie w MELBERN to jest majstersztik mam nadzieje że podzielicie sie wrażeniami z tego wyścigu dzięki za milutki telefon było miło was usłyszeć

Krzyś Spod Trzynastek
Krzyś Spod Trzynastek - 2007-03-17 19:46
Hello,
Przepiękneeeeeeeeeeeee zdjęcia. Aniu i Mateuszu, jesteście super!!!!!!!!!
Aniu, zdjęcia z Tobą w roli głównej musicie przesłać na konkurs w National Geografic!!! Koniecznie!
Kubica pojedzie z trzeciego rzędu (piąta pozycja startowa), bo w eliminacjach był piąty. Teraz tylko trzymajmy kciuki za niego. Będziemy oglądać, a może zobaczymy tam właśnie Was? Chciałbym ogromnie doświadczyć tych chwil!
Ucałowania. Mam nadzieję, że adresy dotarły na czas.

Kasia
Kasia - 2007-03-18 01:00
Hej kochani, dziekuje za smsy i przepraszam, że dopiero teraz dołączam do grona komentatorów podróży po Aussi, super blog! Ozi girl uwielbiam Twoje zdjęcie z kwiatem we włosach, chociaż w stroju nurka też very sexy :) sztuka aborygeńska- cudo, rób zdjęcia i jeżeli mogę ? to proszę o pocztówkę (ale nie wysyłaj) z kopią jakiegoś ładnego obrazu, a ten Aborygen na zdjęciu niezbyt przystojny - wszyscy tak wyglądają? :-)

Olki2
Olki2 - 2007-03-18 06:06
U nas 2pm wlasnie skonczyl sie wyscig... na pocieszenie informuje Was ze Adas Wislok jest na liderem w PS i ma szanse na 4 kryszlalowa kule. Na pewno przezyliscie niezapomniane chwile na torze w Melbourne. Za tydzien widzimy sie w spokojnym, sennym ale jakze slicznym Perth. Do uslyszenia na mobile. Poprosimy duzo zdjec z Tassie no i koniecznie muszelke. Ucalowania

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0