Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    WIELKA METROPOLIA - MELBOURNE
2007

WIELKA METROPOLIA - MELBOURNE

Australia
Australia, Melbourne

Jest godzina 23. Zalogowalismy sie w superowym hoteliku Formula1 w samym centrum. Idziemy w miasto, a potem wrzucimy Wam zdjecia :-)))

Asia i Monika z MBP
Asia i Monika z MBP - 2007-03-16 13:51
czekamy niecierpliwie na nowe zdjęcia. śledzimy Waszą podróż 24 godziny na dobę. A będziecie może w Brisbane???

Marcin
Marcin - 2007-03-16 15:07
pozdro z Kraka serdeczne:) u Was 1 a u mnie 15.. idziecie na wyscig?? Matti prosze pare fotek Vodafone McLaren Mercedes:) buziaki dla Ani :-*

E&A.F
E&A.F - 2007-03-16 20:08
NIE będe pisał czego najbardziej ci zazdroszcze MATI bo to jest ocztwista sprawa ale mam jak zwykle jedno pytanko co Rudencja będzie robiła jak ty będziersz oglądał Kubice na torze chyba pujdzie go schoping i wyda ruwnowartość twojego biletu to znowu źźźart

Krzyś Spod Trzynastek
Krzyś Spod Trzynastek - 2007-03-16 21:16
Ależ był uoał, dosłownie w przeddzień Waszego przyjazdu do Melbourne. Było ponad 35 st C. W dniu przyjazdu spadł deszcz i ochłodziło się, chociaż o dwa dni wcześniej w stosunku do prgnozy. I jeszcze jedno - Kubica w wyśmienitej formie na treningu po bardzo mokrym torze. Lecz w znakomitym humorze. Powiedział, że czeka na dwojga podróżników z Katowic, którzy obiecali wspierać go w czasie wyścigu. Dotrzymajcie więc słowa!. A poza tym, do Melbourne na wyścig wybrała sie 70-osobowa delegacja sejmowo-rządowa specjalnym samolotem rządowym. Własnie po to, by razem z Wami kibicować naszemu kierowcy.
Dziś w Lillehammer nie było skoków, będą jutro i pojutrze w Oslo (Hollmenkolen). Adaś w fenomenalnej formie i być może już jutro wyjdzie na czoło stawki.
Oglądajcie jak najwięcej. Róbcie zdjęcia i kręćcie ile sie da. Odeśpicie u Mamy. Tutaj wszyscy Was podziwiają. Także wasi korespondenci z Owsianej. W niedzielę spotykam sie z nimi na urodzinach Wujka. Będziemy przeżywać wszystko raz jeszcze - to, co Wy nam pokazaliście i opowiedzieliście słowami i obrazami.
Całuję gorąco i pozdrawiam Was. Wasza Mission Impossible stała się i staje nadal w pełni realna i zwycięska. Hej, hej.

Krzyś Spod Trzynastek
Krzyś Spod Trzynastek - 2007-03-17 08:03
A nie mówiłem?
Robert Kubica wystartuje z 5 pola startowego!!! Najlepszego w jego karierze!!!

Felippe Massa nie zaliczył żadnego "szybkiego okrążenia i wystartuje z ostatniego - 16 miejsca sratowego!!!

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0