Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    Lotnisko w MACKAY
2007

Lotnisko w MACKAY

Australia
Australia, Mackay

POranek w piatek zaczelismy od zjedzenia pysznego Becon&Eggs w naszym hotelu i spakowawszy walizki udalismy sie w dalsza podroz na poludnie do miejsca docelowego: MACKAY.

Mackay to sympatyczne mistaeczko nad samym oceanem, jednak my szukamy lotniska... Lotnisko to istny folklor. Wyglada jak nasz Muchowiec :-))))))) Na prawde! Az dziw ze cos stad lata :-) Nie no zartuje. Jest full wypas ale malutkie. Siedzie wiec w internetowym kiosku i mam 20minut za 2$ by opisac Wam to wszystko :-) Zdjec niestety nie da sie tu wrzucac. Wiem,zemamy zleglosci ale poprawimy sie w MELBOURNE, gdzie wlasnie leciemy za godzine.
Caluski dla wszystkich!

Krzyś Spod Trzynastek
Krzyś Spod Trzynastek - 2007-03-16 10:24
Moi Kochani,
Dziękuję Wam za zdjęcia i komentarze, które mogę obejrzeć i przeczytać. Są udokumentowaniem radosnych chwil, spędzonych w cudownym otoczeniu. Ogromnie Wam ?zazdroszczę? szczególnie bliskich spotkań z fauną i florą oceanu i obejrzenia tak bliskiego sąsiedztwa Wielkiej Rafy z jej niebiańskimi stworzeniami. Mam nadzieję, że Wasz hiundai spisał się na medal, bo przecież nie wspomnieliście o jakichkolwiek kłopotach. Przed Wami nowe doznania i wrażenia, tym razem z poznawania miejskich krajobrazów światowej metropolii ? Melbourne. No cóż, szykuje się wam wspaniałe widowisko! Silniki i opony stalowych rumaków już się grzeją, a światowa prasa aż huczy od komentarzy i cytatów. Na przykład takich.
Kubica twierdzi: ?w Australii będzie dobrze!!!? I dalej mówi, że: ?Skoro Alonso w zeszłym roku wygrał w Melbourne, jadąc agresywnie, mój agresywny styl też mi tu nie przeszkodzi!?
Wiem, że w Melbourne panują teraz spore upały (nawet 33oC), ale wiem także, że Was to
w ogóle nie zraża. W niedzielę na torze z pewnością będzie jeszcze dużo goręcej. No, chyba, że spełnią się prognozy meteorologów i w sobotę i w niedzielę będzie padało. Oby nie! Gorąca pozostanie wtedy jedynie atmosfera sportowej walki.
Z niecierpliwością czekam na zdjęcia i filmy. Spodziewam się, że zdjęcia dotrą już niebawem.
Pozdrawiam Was i życzę wielu wspaniałych wrażeń.

E&A. FIC
E&A. FIC - 2007-03-16 11:12
Helołki to znowu ja prosimy o komentarz i zdjęcia jak smakują te big steki z kangura i big becony bo wina jest unas w polsce pod dostatkiem nawet aussi

Rudencja
Rudencja - 2007-03-16 13:13
Krzysiu spod 13 :-) Jakie upaly. Tu jest zimno (Melbourne:-))))))))

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0