Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    Dzien w domu
2007

Dzien w domu

Australia
Australia, Perth

Dzisiaj wypoczywamy w domu. Chlopcy pojechali na szoping do tutejszego Media Marktu :-) a ja wrzucam kilka zdjec domu naszych gospodarzy.
Dzisiaj w nocy wylatujemy w nasza samodzielna podroz po Aussie. Najpierw do tropikalnego CAIRNS :-)

WronciaUndFicus
WronciaUndFicus - 2007-03-11 11:14
U Nas dziendobry, a u Was to już chyba Good evening!
Chlopcy, chlopcy mało Wam gadżetów?? Domek przytulniusi, very pretty, a grill, że tak pozwole sobie tu powiedzieć - wypas ;-) !!!
No a skoro u Was już Good evening to za niedługo wyruszacie, tak więc życze Wam niesamowitych wrażeń, ale i także pomyślnych zakrętów i pamiętajcie, że jedziecie po złej stronie, a klamka od drzwi to nie hamulec ręczny!! ;-) Viele Viele Kisses

chmiel
chmiel - 2007-03-12 11:00
Gosmiczny grill. A co to jest to białe, okrągłe - sushi? ;-)
Już żałujemy że Perth było nam nie po drodze! A Panią Ole znaliśmy dotychczas tylko z głosu - teraz znamy się już z widzenia :-)
Serdecznie pozdrawiamy
Artur i Ania

chmiel
chmiel - 2007-03-12 11:07
PS: Żeby wszyscy wiedzieli w jak miłych (i zaskakujących dla nas) okolicznościach poznaliśmy Panią Olę, podajemy link do tego dnia: <a href="http://chmiel.geoblog.pl/entry?id=1372">http://chmiel.geoblog.pl/entry?id=1372</a>

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0