Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    POWITANIE: "Zastalem Olke i Olka" :-)
2007

POWITANIE: "Zastalem Olke i Olka" :-)

Australia
Australia, Perth City

Po kilkugodzinnym locie z Hong Kongu zblizamy sie do celu naszej podrozy. Australia z gory to niekonczaca sie pustynia ale tez zadziwiajaco zielone miasta. Tak wlasnie z gory wyglada Perth. Ladujemy o 8.25. Na wstepie wypelniamy deklaracje celna. Przyznajemy sie jawnie do wwiezienia na terytrium AU chinskich slodyczy, ktore kupilismy w HK dla Oli z okazji Dnia Kobiet :-) Pierwszy raz celnik nie dziwi sie gdy widzi nasze paszporty i wize :-))) Po dlugim oczekiwaniu w kolejce do zadeklarowania tych niewinnch kilku czekoladek (w AU panuje calkowity zakaz wwozenia produktow spozywczych, drewnianych i pochodzenia zwierzecego!) wreszcie nasze walizki zostaja przebadane i wychodzimy przywitac sie z naszymi australijskimi gosodarzami... Jestesmy wszyscy bardzo szczesliwi...
... W domu Ola przygotowuje pyszna jajecznice po polsku, a pozniej jedziemy na zakupy bo dzis w koncu jest shopping day :-)
... Dom jest bardzo przytulny i jasny. Tak sobie mysle, ze ten dom to taka druga odlegla Wisla...

Krzyś Spod Trzynastek
Krzyś Spod Trzynastek - 2007-03-08 19:17
Gdy dotarło do mnie, że to już Perth, napięcie ustąpiło, mogłem spokojnie zasnąć.
Cieszę sie razem z Wami. Jakież to musiało być powitanie!!! Sam chciałbym takiego doświadczyć.
Pozdrawiam Was wszystkich, całą Waszą Czwórkę!!!
Trzymajcie się i odpoczywajcie. Z podekscytowaniem czekam na dalsze wieści z Waszej wyprawy
Ucałowania i uściski!
No i życzenia dla Was moje Panie: Olu i Aniu.

E&A.F
E&A.F - 2007-03-09 08:44
Prawdopodobnie wiele osób nie spało tej nocy w Polsce i czekało na miłe wieści od was z drugiej półkuli dziękujemy za te sms prosimy o dalsze najlepsze życzenia z okazji 8 marca dla ciebie Aniu i dla Oli bo to świeto międzynarodowe mam pytanie jakie to uczucie jak wszyscy chdza dogóry nogami prosze o zdjęcia tych aborygenów co stoja na jednej nodze na środku pustyni bez klimy, acha bo zapomniałem pozdrowienka też dla facetów Mateusza i Olka życze smacznego PIWKA

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0