Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    Swan Bells
2007

Swan Bells

Australia
Australia, Perth

HAPPY BIRTHDAY TO WOJTUS!!! Dzisiaj urodzinki ma moj brat Wojtus! Wszystkiego wesolego, szalonego, zakochanego, biedronkowego, fyfuniowego i jakiego tylko chcesz!
Od nas wszystkich! A dla Ciebie na zdjeciu porzadny kawal tortu :-)

Wymyslamy tutaj ciagle nowe okreslenia dla twojego skrotu PKP. Chlopakom podoba sie: Pub - Kotlet - Piwo :-)

A wracajac do Perth to dzisiaj pojechalismy nad rzeke zobaczyc Swan Bells. Jest to jeden z najwiekszych instrumentow na swiecie. W wysokiej wiezy - ktora wygladem przypomina labedzia - jest 16 dzwonow. Instrument gra raz dziennie przez godzine ;-) A to w ten sposob, ze na dolnym poziomie stoi 16 osob, ktore umiejetnie w pewnych sekwencjach ciagna za sznury, ktore poruszaja dzwonami zawieszonymi kilka pieter wyzej i wtedy instrument gra ;-)
Dzisiaj na miescie byly zajecia w podgrupach :-) My wybralysmy sie do kosmetycznych sklepow, a chlopcy ogladali modele samochodow i kolejek.
Mam juz niezla kolekcje produktow z mango (ktore uwielbiam choc mam uczulenie): mydlo z mango, dzem z mango, a dzisiaj dostalam od Tesciowej krem z mango! Pycha!

Brat
Brat - 2007-03-27 15:28
Thank You very very much ;,,-)) ... You are so kind everyone!!
Dziekuje za torcik (a to ten czekoladowy czy ten chopakowy-owocowy??), musi byc pyszny, mniam mniam, ale zjedzcie go w moim imieniu, bo jeszcze sie wam zgniecie w torbie podczas podrozy ;-). Bardzo Wam dziekuje!! ...Teraz to juz mnie wogole zatkalo!!
...Do zobaczenia w PKP = Pub-Kotlet-Piwo ;-)
Caluski!!

I&J&A
I&J&A - 2007-03-27 19:53
Dziękujemy za przepiękną karteczkę z Tasmani (dwa w jednym, góry i morze-rewelacja). Nie ma dnia żebyśmy na chwilę nie weszli na Wasz blog,ciągle jesteśmy z Wami i razem zwiedzamy.Diabelki też nam się podobają ale misie koala są przytulniejsze.Życzymy dalszych wspanialych wrażeń.

E&A.F
E&A.F - 2007-03-28 21:24
Helołki mam pytanko czy już rozegraliście partyjke w scrable i w jakiej wersji polskiej, angielskiej, śląskiej, krakowskiej czy może aborygeńskiej

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0