Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    START!!! przed nami 2 dni podróży!
2007

START!!! przed nami 2 dni podróży!

Polska, Warszawa

Za dwa dni wylądujemy w Perth :-)
Spakowani, przygotowani, naszpikowani wiedzą o odległym kontynencie lecimy do OLKÓW.
Śledzcie naszą miesięczną podróż!

Dla niecierpliwych zdradzę w skrócie nasze plany: Weekend u Teściów = Olków, Cairns i rejs na Wielką Rafę Koralową, podróż samochodem wzdłuż wybrzeża koralowego, Finał Formuły 1 w Melbourne, podróż po dzikich zakątkach Tasmanii, kilka dni i nocy w Sydney, znów w Perth i zachodnie wybrzeże, a na koniec kilka dni i pewnie bezsennych nocy w Hong Kongu . . . . . . . .

chmiel
chmiel - 2007-02-13 10:54
Będziemy śledzić Waszą wyprawę. Powodzenia!

Krzys Spod Trzynastek
Krzys Spod Trzynastek - 2007-02-24 21:38
Gratuluję wspaniałej organizacji wyprawy!
Jesteście prawdziwymi Kolumbami XXI wieku!
Z zapartym tchem będę maszerował Waszymi śladami, chociaż będzie to jedynie podróż wirtualna.
A gdy wrócicie, zamienię sie w słuch i wzrok!
Tymczasem ucałowania i SZEROKIEJ DROGI!!!

Olkidwa
Olkidwa - 2007-02-28 14:31
Witajcie kochani, juz za pare dni bedziecie u nas, ale rowniez rozpoczniecie wspaniala przygode podrozowania po Australi. Spokojnego lotu do nas. Mocno calujemy.

Brat
Brat - 2007-03-05 21:10
Witam Szfagry!!
Namachaliśmy sie troche i łezka nam się zakręciła ;-) , ale już za miesiąc wracacie ;-D
Czekamy na świeże wieści z każdego zakątka Auslandów, zaraz rodziców przyucze tu do włączania waszego bloga!!

Wielka buźka od Karolinki!!

A skoro mam okazję to pozdrawiam i ucalowywuje wirtualnie państwa Olków ;-)

WronciaUndFicus
WronciaUndFicus - 2007-03-05 23:38
Drodzy szfagry!
Życzymy Wam wiela radości z tej podróży , 3mta się tam i tyla wiela londowań ila wiela wzlotów. Bist bald! Buziaki!
PS.: Niedlugo i my zapraszamy na Naszego podróżniczego bloga ;-D

E&A.F.
E&A.F. - 2007-03-06 20:29
czekamy na cikawostki z drugiej pułkuli czy aby napewno oni chodzą do góry nogami prosimy o super zdjęcia z tego super nowego aparatu

Olkidwa
Olkidwa - 2007-03-07 02:11
Kochani, tak sobie czekam tu w Perth i myslami jestem z Wami. Moze wlasnie juz niedlugo bedziecie podziwiac Himalaje w blasku slonca, to przepiekny widok, zycze Wam abyscie go zobaczylu na wlasne oczy. Jutro o tej porze juz bedziemy razem, ucalowania

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0