Geoblog.pl    Rudencja    Podróże    Z wizytą na ANTYPODACH - Dzień dobry! Zastałem OLKĘ?    SWEET HOME :-)
2007

SWEET HOME :-)

Polska, Warszawa

Tak. To fakt. Jestesmy juz w domku :-) Po 30 dniach podrozy odpoczywamy odsypiajac roznice czasowe :-)

To juz koniec naszych wspanialych przygod. Pozostaja cudowne wspomnienia i dwa tysiace zdjec!

DLA WSZYSTKICH CZYTELNIKOW NASZEGO BLOGA ZAMIESZCZAMY WRESZCIE SESJE ZDJEC Z HONG KONGU. Wybaczcie za opoznienie ale jak juz pisalismy nie jest latwo znalezc w Chinach internet :-) A i praca nad tym blogiem - to chyba tylko Olki wiedza ile to czasu zajmuje :-) Ale to wspaniale uczuciwe dzielic sie z Wami na biezaco naszymi wrazeniami. I pozostana one tu juz na zawsze - dopoki ten portal bedzie istnial :-) To bardzo fajne!

Coz.....:
- PRZEBYLISMY 46 TYSIECY KILOMETROW, W TYM PONAD 1500 SAMOCHODEM PO LEWEJ STRONIE :-)
- LECIELISMY 13 RAZY SAMOLOTEM!!! Lepiej nie liczyc ile to godzin!
- ZWIEDZILISMY WIEKSZA POLOWE AUSTRALII I TASMANIE
- PRZEBYWALISMY W 5 STANACH Z 7 CO NAWET CELNIKA NA LOTNISKU W PERTH DZIWILO :-)
- ZROBILISMY DWA TYSIACE ZDJEC!!!
- ZJEDLISMY OLKOM CALY SLOIK DZEMU Z MANGO :-)
- SPOTKALISMY MNOSTWO SYMPATYCZNYCH LUDZI
- NIE ZJADLY NAS ANI PAJAKI ANI REKINY ANI KROKODYLE :-)
- MAMY PONAD 1000 ODWIEDZIN NA BLOGU!!!!!!!

DZIEKUJEMY BARDZO OLKOM ZA WSPANIALE PRZYJECIE NAS I WPROWADZENIE W OBYCZAJE I KULTURE TEGO DZIWNEGO KRAJU :-)))))

DZIEKUJEMY WSZYSTKIM NASZYM CZYTELNIKOM - MYSLE, ZE TEN BLOG NAM WSZYSTKIM SPRAWIAL RADOSC :-)

ZYCZYMY WESOLYCH, ZDROWYCH, SMACZNYCH SWIAT WIELKIEJ NOCY.

Ania & Mateusz

Olki2
Olki2 - 2007-04-08 08:27
Kochane Dzieciaczki! Cudownego zajaczka zrobiliscie nam tym wpisem i zdjeciami. Wiecie dobrze ze macie tu "miesieczny" na wszystkie rodzaje dzemikow no i hot chocolate. Mocno Was sciskamy i calujemy.

zula - 2010-09-11 19:31
Witam- przeczytałam Waszą wędrówkę po ponad trzech latach - bardzo ciekawa podróż , śliczne zdjęcia !!!
a kolejne wyjazdy??? chętnie bym poczytała o Paryżu itd...pozdrawiam i dziękuję .

Rudencja
Ania & Mateusz Boryczka
zwiedziła 2% świata (4 państwa)
Zasoby: 33 wpisy33 115 komentarzy115 236 zdjęć236 0 plików multimedialnych0